KONST / Litografier / Färglitografi 15042122
nr 1504 2122
Uno Svensson
(1929-2012), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 28/125-32/150, figurer, yttermått inklusive ram: 62x45-82x61 cm
Uno Svensson, svensk målare och grafiker född 1929, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:07:45
21/11 18:07:05
21 nov
Uno Svensson
Läs mer om Uno Svensson